• baner
  • baner
  • baner

Firma PROALBUD powstała w 2008 roku. Do grudnia 2018 roku funkcjonowała pod nazwą Zakład Usługowy Aleksandra Łabuńska.

 

PROALBUD specjalizuje się w realizacji obiektów budowlanych, nadzorze jako Inwestor Zastępczy lub Inżynier Kontraktu, realizując inwestycje od etapu zaplanowania i przygotowania w zakresie koncepcji, przez opracowanie projektu i uzyskanie pozwolenia na budowę, zorganizowanie i poprowadzenie robót budowlanych do pozwolenia na użytkowanie zrealizowanego obiektu. Ponadto prowadzimy kompleksowe zarządzanie budową oraz przeprowadzamy wszelkie niezbędne procedury formalno-prawne przewidziane w prawie budowlanym dla przedmiotowej inwestycji.

 

W swojej pracy duży nacisk kładziemy na kontrolę i weryfikację robót budowlanych, weryfikację nowo powstałych ewentualnych rozwiązań projektowych pod kątem możliwości ich realizacji na danym etapie inwestycji oraz ich wpływu na konieczność/zasadność wdrożenia robót zaniechanych, zamiennych i dodatkowych. Dbamy o przestrzeganie należytego ładu, porządku, przepisów BHP i ochrony mienia w obrębie placu budowy.

 

Mamy doświadczenie w wykonywaniu obiektów produkcyjno-magazynowych, usługowych, służby zdrowia, mieszkalnych.

 

Wyróżnienia i nagrody

 

„Arcydzieło Sztuki Budowlanej 2021”  Pomorsko-Kujawska Izba Budownictwa

„Arcydzieło Sztuki Budowlanej 2021” Pomorsko-Kujawska Izba Budownictwa

W Konkursie „Arcydzieło Sztuki Budowlanej 2021” Pomorsko-Kujawskiej Izby Budownictwa Firma PROALBUD zdobyła wyróżnienie w kategorii: budownictwo przemysłowe za wybudowanie jako Generalny Wykonawca „ Hali PLANIKA Produkcyjno-magazynowej z częścią socjalno- biurową’’ na Panku przemysłowym w Bydgoszczy.

logo kbi